Prezentacja firmy

 

LR Health & Beauty jest niemiecką firmą, która łączy ze sobą dwie potrzeby ludzi.

 

Chęć bycia zdrowym oraz potrzebę posiadania pieniędzy, a przy okazji jeszcze jedną nie mniej ważną, dbanie o lepszy wygląd i urodę.

Od 33 lat w ponad 30 krajach w umiejętny sposób rozwija te obszary
i odnotowuje systematyczny wzrost obrotów. A co za tym idzie, osoby współpracujące z nią zarabiają pieniądze.

 

LR zostało najlepszą europejską firmą roku 2015. Stowarzyszenie SELDIA, które przyznało to wyróżnienie oceniało firmę pod kątem solidności, jakości produktu, obsługi klientów, zdolności rozwojowych, czy kondycji finansowej. Takie wyróżnienie zdobyła między innymi dlatego, że myśli lokalnie, a jednocześnie poczuwa się do odpowiedzialności za ludzi i kraje, w których jest aktywna biznesowo.

 

 

LR, każdemu daje szansę na osobisty rozwój zapewniając sprawdzony model biznesowy oraz produkty najwyższej jakości. I co najważniejsze, zabezpiecza finansowo osoby w określonych sytuacjach.

Model działania firmy polega na dzieleniu się informacją o produkcie i biznesie – tym samym dając rozwiązanie jak, zadbać o swoje dochody !!!

Dzielenie się informacją z innymi, to inaczej rekomendacja. Oznacza to, że każdy partner polecając produkt lub firmę dostaje za to wynagrodzenie.

 

Każdy zainteresowany produktem korzystając z karty partnera LR, zamawia go lub kupuje bezpośrednio w firmie bez 40% marży. Firma po dokonanym zakupie wysyła produkt bezpośrednio do osoby zamawiającej, a Tobie wypłaca stosowną prowizję.

LR gwarantuje przejrzystość tego systemu, który jest bardzo prosty. Ten sposób dystrybucji w pełni wpisuje się w trendy biznesu XXI, ponieważ w tym systemie to klient jest w układzie korzyści finansowych.

Niezwykle istotną sprawą jest to, że LR dba o pełen serwis i obsługę posprzedażową. Wysyła też do wszystkich informacje o promocjach i konkursach.
Więcej o możliwościach, jakie daje LR dowiesz się z zakładki:  WSPÓŁPRCAPRODUKTY

W LR znajdziesz produkty PREMIUM. Suplementy, Kosmetyki aloesowe, i Micro Silver. Perfumy, kosmetyki kolorowe oraz urządzenia kosmetyczne z serii Zeit Gard. Produkty posiadają liczne certyfikaty – przeczytasz o nich w zakładce: CERTYFIKATY

Ponadto LR dba o najwyższą, jakość, na każdym etapie produkcji. Jest to możliwe dzięki jednemu z najnowocześniejszych laboratoriów w Europie, gdzie przeprowadza się ponad 65 tys. Rocznie, wypada to po 170 testów i badań każdego dnia!

Każdy zarejestrowany partner LR ma prawo do ZAKUPU PRODUKTÓW BEZ 40% marży sprzedażowej, inaczej mówiąc w cenie producenta!

Szczegóły znajdziesz w zakładce:  JEŚLI CHCESZ UZYSKAĆ RABAT WEJDŹ I ZAREJESTRUJ SIĘ

Mamy dla Ciebie coś EXTRA. Jeżeli chcesz najpierw wypróbować jakiś produkt, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Przetestuj dwa wybrane produkty i sam oceń ich jakość oraz przydatność w Twoim codziennym życiu.
Szczegóły w zakładce SPECJALNA OFERTA DLA CIEBIE

Zachęcamy Cię do podzielania się również z nami swoją opinią o produktach.
Pozdrawiamy i zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.
W przypadku pytań skorzystaj z zakładki KONTAKT.