Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www. zdrowieiurodabeata.pl

 

1. Postanowienia ogólne:

1.1. Sklep internetowy działający pod adresem www.  prowadzony jest przez firmę Kosmetyka mobilna “BEATA” Marek Guc siedzibą w Żurada ul. OBR. WESTERPLATTE 32A/10  41-710 RUDA ŚLĄSKA,

identyfikującą się numerem NIP 6411006674

nr telefonu: + 48 694 870 666

adres e-mail: biuro@zdrowieiurodabeata.pl

1.2. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji usług w sklepie internetowym „zdrowieiurodabeata.pl”

1.3. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w sklepie internetowym pod adresem  jest sprzedawca/ właściciel sklepu. Dane osobowe są przetwarzane w zakresie wskazanym w punkcie 4, 5 i 6

1.4.  Dane osoby kupującej są wpisywane w formularz rejestracji na podstawie, którego możliwe jest utworzenie konta w sklepie internetowym.

1.5.  W formularzu zamówienia znajdują się dane klienta umożliwiające złożenie zamówienia i jego realizacji poprzez dodanie produktów do elektronicznego koszyka oraz warunków płatności dostawy zamówionego towaru.

 

2. Zasady dokonywania zakupów:

2.1. Domniemywa się, że Użytkownik sklepu zapoznał się z treścią regulaminu oraz polityką prywatności przed złożeniem zamówienia.

2.2. Dokonywanie zakupów w sklepie jest dobrowolne.

2.3.  Podawanie danych osobowych potrzebnych do realizacji umowy kupna jest dobrowolne.

2.4.Zamówienie jest realizowane pod warunkiem prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia oraz wybrania sposobu zapłaty i dostawy towaru.

2.5. Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej lub telefonicznie.

2.6. W przypadku płatności za pobraniem Kosmetyka mobilna “BEATA” Marek Guc zastrzega sobie w razie wątpliwości, prawo do weryfikacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

2.7. Dokonanie zakupów jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna sprzedaży pomiędzy sprzedawcą / właścicielem sklepu a klientem tego sklepu.

2.8. Potwierdzenie zwarcia umowy kupna sprzedaży dokonuje się przez wysłanie e-maila podanego przy rejestracji przez kupującego a zawierającego wszystkie informacje dotyczące zakupionego towaru i sposób dokonania płatności.

2.9. W przypadku, gdy ze względu na brak zamówionego towaru i skompletowanie całego zamówienia jest niemożliwe w ustalonym terminie, Zamawiający zostanie poinformowany o niekompletności zamówienia. Ponadto zostanie poinformowany o możliwości jego zrealizowania w terminie późniejszym lub w terminie normalnym, ale z niekompletną jego realizacją oraz o możliwości jego całkowitego anulowania. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o częściowej realizacji zamówienia pozostała część kwoty (w przypadku przedpłaty) zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto przez niego wskazane. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o rezygnacji z zamówienia cała kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto z, którego dotarły pieniądze lub inne konto przez niego wskazane.

2.10. Zamawiający sugeruje sie opisem produktu, a nie jego zdjęciem.

2.11. Zamówiony towar jest wysyłany do Zamawiającego w terminie do 14 dni roboczych od złożenia zamówienia (w przypadku płatności za popraniem) lub od dnia zaksięgowania wpłaty (w przypadku przedpłaty na konto).

2.12. Wyjątek stanowi specjalna oferta z zakładki „PRZETESTUJ – WYPRÓBUJ – SPRAWDŹ” W przypadku tej oferty dokładamy wszelkich starań aby przesyłka wyszła do klienta jeszcze tego samego dnia lub najbliższego dnia roboczego po złożonym zamówieniu.

2.13. Sklep nie ponosi odpowiedzialności finansowej za nieudane zakupy klientów. Prosimy, więc o przemyślane zakupy.

 

3. Ceny produktów:

3.1. Ceny podane na stronie internetowej wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki, które pokrywa Zamawiający.

3.2. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania towarów z oferty oraz zmiany cen bez podania przyczyny i bez uprzedzenia. W przypadku zmiany cen podanych na stronie sklepu obowiązują ceny w momencie składania zamówienia.

3.3. O promocjach i wyprzedażach w sklepie internetowym decyduje zespół AHR sp.z.o.o

 

4. Realizacja dostaw:

4.1. Dostawa towaru następuje za pośrednictwem Poczty Polskiej.

4.2. Wszystkie zamówienia są realizowane w terminie do 14 dni roboczych. Do czasu otrzymania przesyłki należy doliczyć czas dostawy.

4.3. Koszt opakowania i dostawy:

Wszystkie przesyłki są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Koszty dostawy są zależne od formy płatności oraz wartości zamówienia.

Cennik:

Koszt przesyłki dla zamówień do kwoty 300 zł brutto 14,90 zł brutto

Koszt przesyłki dla zamówień powyżej kwoty 300 zł brutto GRATIS

Koszty przesyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie.

4.4. BEZPŁATNA DOSTAWA!!! Przy niektórych produktach zaznaczona jest informacja o bezpłatnej dostawie wtedy kwota zamówienia nie jest ważna. Przesyłka następuje w takiej sytuacji GRATIS!

 

5. Formy płatności:

5.1 Na terenie RP za zakupy w naszym sklepie Zamawiający może zapłacić:

Płatnością przelewem bankowym który należy zrealizować w przeciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia. Niedokonanie płatności w tym terminie może doprowadzić do anulowania zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku.

Kosmetyka mobilna “BEATA” Marek Guc

ING Bank Śląski 21 1050 1331 1000 0091 2516 2231

5.1. Za pobraniem.

 

6. Reklamacje i zwroty:

6.1. Podstawa odpowiedzialności sprzedawcy /właściciela sklepu względem klienta jest określona przepisami prawa zawartymi w kodeksie Cywilnym w artykule 556-576 w zakresie wad fizycznych lub prawnych.  

6.2. Ponadto zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku Sklep zwraca pieniądze Zamawiającemu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przypadku, gdy towar nie został jeszcze wysłany do Zamawiającego (oświadczenie może być telefoniczne, listowe lub poprzez e-mail) lub w przypadku, gdy towar został wysłany do Zamawiającego 14 dni od dnia dostarczenia towaru do Sprzedającego. Koszty dostawy przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi.

6.3. Ze względów higienicznych i zdrowotnych zwracany produkt musi być oryginalnie zapakowany i nienaruszony. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon, faktura proforma lub faktura VAT). Sklep nie odbiera przesyłek za pobraniem. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opisy produktów umieszczonych na etykietach.

6.4. Reklamacja może zostać złożona przez klienta w formie papierowej lub elektronicznie drogą e-mailową.

6.5. Sprzedawca / właściciel zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania.

 

7. Polityka prywatności:

Szczegółowe informacje odnośnie polityki prywatności zawarte są w osobnym dokumencie stanowiącą integralną cześć tego regulaminu.

7.1. Dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która jest chroniona przed dostępem osób trzecich. Przetwarzanie danych osobowych zawartych w bazie jest wykonywane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych sklepu w celu podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

7.2.Nasi klienci mają prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia o ich usunięcie.

7.3. Klient akceptujący niniejszy regulamin zgadza się z polityką prywatności sklepu internetowego WWW.    Oraz akceptuje sposób przetrzymywania i zabezpieczania tych danych przez sprzedawcę / właściciela sklepu internetowego.

 

8. Postanowienia końcowe:

8.1 Każdy prezentowany produkt nie jest lekiem w myśl prawa polskiego, nie zawiera cech leczniczych i należy m.in. do grupy suplementów. Produkt nie może zastępować zdrowej diety, jest jedynie środkiem wspomagającym prawidłowe działanie organizmu. Opis produktu pełni funkcję informacyjną i nie zastąpi rozmowy z lekarzem. Przed użyciem należy skonsultować działanie suplementu z lekarzem bądź farmaceutą.

8.2 W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI